جهت رضایت مشتریان، برای ثبت و همچنین تمدید سرویس های میزبانی ویندوز 2008 تا 30% تخفیف سالیانه در نظر گرفته شده است. سرویس های میزبانی ویندوز 2008 روی سرور های قدرتمند دیتاسنتر هتزنر با پهنای باند بالا، امکانات نامحدود و آخرین نسخه کنترل پنل قدرتمند پلسک با پشتیبانی 24 ساعته / 7 روز هفته ارائه می گردد.
 

لطفا هر چه سریعتر نسبت به تمدید کلیه دامنه های بین المللی ثبت شده در دایرکت ای که از تاریخ انقضای آنها یک ماه یا کمتر باقی مانده است ؛ اقدام نمایید. طبق اعلامیه شرکت دایرکت ای (ریسلر کلاب) این دامنه ها (یعنی دامنه هایی که expire شده یا در وضعیت redemption هستند و یا تاریخ انقضای آنها نزدیک است ) ممکن است پس از انتقال که از تاریخ 5 نوامبر توسط دایرکت ای (resellerclub) صورت می گیرد امکان تمدید نداشته باشند.
 
( دامنه های IR شامل این روند نمی شوند )

ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر؛

به اطلاع می رسانیم در صورت خرید هر کدام از بسته های میزبانی ویندوز2008 یک دامنه آی آر یکساله بصورت رایگان ثبت و ارائه می شود.


با عرض سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما؛

به اطلاع می رسانیم به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان 20% تخفیف جهت خرید سرویس های میزبانی ویندوز 2008 ارائه می شود.

این سرویس های جدید میزبانی اشتراکی ویندوز بر روی سرورهای قدرتمند Core i7، با سیستم عامل ویندوز 2008R2 با کنترل پنل پلسک 11، استفاده همزمان از PHP و ASP.Net و امکانات نامحدود ارائه می شود.

کد تخفیف: ramazan

مهلت استفاده از این کوپن تخفیف تا پایان ماه مبارک رمضان می باشد.

جهت سفارش و خرید آنلاین هاست ویندوز به پرتال فروش ما دولت هاست مراجعه کنید.


با توجه به عدم پشتیبانی مایکروسافت از ویندوز 2003  و نیاز به ارائه خدمات بروز، از این پس میزبانی اشتراکی ویندوز روی سرور ویندوز 2008 با سخت افزار قدرتمند ارائه می شود.

در این سرویس ها تمامی امکانات ایمیل و پایگاه داده بصورت نامحدود ارائه می شود و امکان استفاده همزمان از زبان های برنامه نویسی ASP , َASP.NET , PHP  , JAVA و HTML را داراست و از سرعت لود بسیار بالا برخوردار می باشد.

پهنای باند ماهانه ارائه شده روی هر بسته میزبانی بسیار بالا در نظر گرفته شده است و کاملاً پاسخ گوی سایت های پر بازدید و با ترنسفر اطلاعات بالا می باشد و از این جهت از خدامت میزبانی ویندوز سایر شرکت ها برتری دارد.

کلیه مشتریانی که روی سرور ویندوز 2003 قبلی بودند بزودی به این سرور انتقال داده خواهند شد.

کنترل پنل ارائه شده روی این سرور آخرین نسخه لایسنس دار پلسک می باشد.به یک وبسایت نیاز دارید؟
فروشگاه ساز می خواهید؟