آیا وب سایت شما با افت بیننده مواجه شده، یا اصلا بیننده ای ندارد؟

آیا تجارت شما بی رونق است؟

آیا می دانید، چرا رنکینگ وب سایت شما پایین آمده؟

در پاسخ به این سوالات به صورت ساده باید گفت که وقتی وب سایتی در موتورهای جستجو به خوبی فهرست نشده باشد در نتیجه در نتایج جستجو لینک وب سایت یا در صفحات آخر فهرست دیده می شود، یا اینکه به کلی از دید موتورهای جستجو محو و فهرست نمی شود که نتیجه آن دور ماندن از نظر کاربران اینترنت است

 

به مجموعه فعالیتهای تخصصی که بر روی وب سایت شما صورت می گیرد تا وب سایت شما در نتایج جستجو در رتبه های بالا قرار گیرد را بهینه سازی وب سایت یا به اصطلاح سئو می گویند که نتیجه آن افزایش رنکینگ و افزایش بینندگان پایگاه اینترنتی شما خواهد بود.

 

 

خدمات سئو که ما بر روی وب سایت شما انجام می دهیم:

 

 

 آنالیز جایگاه کلمات کلیدی شما نسبت به رقیبان

در این سرویس کاملا وب سایت شما در موتورهای جستجو بررسی می شود تا جایگاه کلماتی که در گوگل مایل هستید در صفحه اول قرار بگیرد نسبت به رقبای شما مشخص شود سپس وب سایت شما به نحوی بهینه شود که از رقبای شما پیشی بگیرد و در رتبه های بالا تری قرار گیرد

 

 یافتن موثر ترین و مهمترین لغات مورد نظر شغل شما

در این سرویس ما با برنامه های خاص بهترین و مناسب ترین لغات شغل شما را که بالاترین بازدهی را برای شما خواهد داشت را یافته و به شما پیشنهاد می دهیم

 

 ترکیب لغات

ما لغات مناسب یافته را طوری ترکیب می کنیم که بالا ترین بازدهی ممکن را داشته باشد

 

 اضافه کردن کدها و لغات به متن

مجموعه کدها لغات و ترکیب هایی از لغات در این سرویس در بطن و متن وب سایت شما به بهترین نحو  قرار می گیرد

 

 معرفی به صدها موتور جستجو

در این سرویس صفحات اصلاح شده و تنظیم شده به موتورهای جستجو معرفی می شوند موتورهای جستجو در بازه های زمانی کوتاه  صفحات را مورد بازبینی قرار خواهند داد تا این اطمینان حاصل شود که آنها آخرین تغیرات محتوایی صورت گرفته در صفحات سایت شما را با خود برده اند

 

 بالا بردن رتبه در نتایج جستجو

در این سرویس رتبه های سایت شما به محدوده یک تا ده در نتایج جستجو ارتقا داده می شود. کسب رتبه های کمتر از 10  و افزایش رنکینگ سایت به همراه بالا بردن ترافیک سایت آرزوی هر مدیر سایتی است که آگاهانه پای در وب نهاده است. در صورتیکه آنالیز کلمات کلیدی به درستی باشند، این رتبه ها ارزش فوق العاده ای خواهند داشت.

 

 

تبادل لینک با ده ها سایت معروف ایرانی

در این سرویس رتبه های سایت شما به دلیل تبادل لینک به موضوع کلیدی دلخواه شما افزایش پیدا کرده و رتبه گوگلی شما افزایش پیدا خواهد کرد.

توجه: افزایش رتبه بصورت دائمی می باشد و تبادل لینک های انجام گرفته از بین نخواهد رفت.


  
 
 
توجه: تمامی ایمیل ها از خبرنامه گوگل و به اینباکس کاربران ارسال می گردد.
تعداد کاربران فعلی: 60000
این کاربران شخصاً اقدام به عضویت در گروه نموده و توسط گوگل تایید عضویت شده اند! 
 
نامه همواره یکی از ابزارهای بازاریابی و تبلیغات بوده است. با افزایش روزافزون استفاده از ایمیل این ابزار به شیوه اثربخشی برای تبلیغات اینترنتی تبدیل شده است. تبلیغات از طریق ایمیل ابزاری مقرون به صرفه ای است که از نرخ پاسخگویی بالایی نیز برخوردار است. همچنین این ابزار موجب وفاداری مشتریان و نیز موجب تقویت نام تجاری می‌شود، ضمن اینکه در جذب و نگهداری مشتریان نیز ابزار بسیار کارآمدی است.
 
در روش ارسال ایمیل تبلیغاتی اطلاعات مورد نظر به صورت متون گرافیک (ثابت یا متحرک)، همزمان برای هزاران نفر ارسال می‌شود و دریافت کنندگان می‌توانند با پرکردن فرمهای پیش بینی شده در نامه با فرستنده ارتباط دو سویه (Interactive) برقرار کنند. این ایمیل ‌ها را می‌توان بصورت خبرنامه‌های ادواری نیز ارسال کرد.
امروزه اینترنت یکی از رسانه‌های تبلیغاتی به شمار می‌رود. هر روز تعداد بیشتری از صاحبان مشاغل به سمت تبلیغات در این رسانه کشیده می‌شوند.
یکی از راه‌های تبلیغات در اینترنت ارسال ایمیل‌های تبلیغاتی است. ارسال ایمیل تبلیغاتی در عین داشتن مخاطب فراوان بسیار مقرون به صرفه نیز می‌باشد.
 به دلیل ارسال ایمیل از طریق سرور گوگل (گروه گوگل)، تمامی ایمیل های ارسالی این گروه به اینباکس ارسال می شود!
توجه: تبلیغات مغایر با شئون اسلامی و ایرانی و وزارت ارشاد تحت هیچ شرایطی پذیرفته نخواهد شد.
  
هزینه ارسال برای 60 هزار کاربر ایرانی: 60 هزارتومان

  


به یک وبسایت نیاز دارید؟
فروشگاه ساز می خواهید؟