--- : قوانین استفاده از خدمات 18 اردیبهشت 1393
قوانین استفاده از خدمات

برخی از تعهدات خریدار ( سفارش دهنده راه اندازی سایت)

* خریدار مجاز به واگذاری سایت در مدت زمان قرارداد بدون هماهنگی ایرایان گستر نوین نمی باشد.

* خریدار متعهد میگردد اطلاعات میزبانی وب و ... را که از ایرایان گستر نوین دریافت نموده است نزد خود نگهداری کند.

*خریدار متعهد میگردد که از سرویس خریداری شده تنها برای 1 سایت استفاده نماید.

*خریدار متعهد میگردد که تمامی مسئولیت حقیقی و حقوقی دامنه های ثبت شده به سفارس خود را بر عهده گیرد و در تمامی مراکز حقوقی نسبت به پاسخگویی فعالیت های غیر قانونی آن حاضر شود.

 

مالکیت اسرار محرمانه

طرفین مجاز نیستند بدون کسب مجوز کتبی از یکدیگر ، اطلاعات مربوط به انجام موضوع قرارداد و سفارش را در اختیار سایر اشخاص حقیقی و یا حقوقی قرار دهند. ایرایان گستر نوین جهت حفظ حریم خصوصی کاربران تا حد امکان از حقوق و حریم خصوصی کاربران حفاظت خواهد کرد.

 

حل اختلاف

درصورت بروز هرگونه اختلاف ناشی از اجرای قرارداد هیئت حل اختلاف ، مرکب از نماینده فروشنده ، نماینده خریدار اختلاف بوجود آمده را بررسی و نسبت به حل و فصل آن اقدام می نمایند .

درصورت عدم حصول توافق ظرف مدت یکماه ، موضوع به مراجع ذیصلاح قانونی ارجاع می گردد.

 

موارد فسخ قرارداد

در صورت دیر کرد در تحویل سرویس های سفارشی از سوی فروشنده تحت شرایط ماده 8 قرارداد کتبی ایرایان گستر نوین ، خریدار میتواند قرارداد را فسخ کرده و نسبت به دریافت خسارات اقدام نماید.

در صورت فسخ قرارداد از سوی خریدار، خارج از مفاد قید شده وی موظف است به ازای سـرویس ارائه شـده تا تاریخ فسخ قرارداد بر اساس اطلاعیه ایرایان گستر نوین ، با وی تسویه حساب به عمل بیاورد . و در صورتی که فسخ قرارداد منجر به وارد آوردن خسارت به ایرایان گستر نوین گردد ، خریدار موظف به جبران آن خواهد بود.

هر یک از طرفین تنها با اعلام قبلی 1 ماهه مجاز به فسخ قرارداد میباشند به شرطی که فسخ قرارداد مورد توافق قرار گیرد.

 

شرایط سرویس های میزبانی وب

کلیه کاربران سرویسهای ایرایان گستر نوین، موظف به رعایت کامل شرایط سرویس می باشند. ماهیت این شرایط برای تضمین رعایت حقوق سایر کاربران اینترنت و تطابق با قوانین حاکم بر محیط سرویس دهندگانی است که ایرایان گستر نوین از سرویس آنها استفاده می کند. این شرایط جامع و کامل نبوده و ایرایان گستر نوین حق اضافه، حدف یا تغییر بندهای آنرا در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آنها در وبگاه www.nasimweb.ir برای خود محفوظ می دارد. هرگونه شکایت و گزارش در مورد تخطی کاربران از این شرایط می بایست از طریق ایمیل یا فکس به صورت کتبی به ایرایان گستر نوین اعلام گردد.

حداکثر زمان تحویل

حداکثر زمان تحویل برای سرویسهای شرکت که با عنایت به شرایط عمومی کشور و با فرض بدترین حالات ممکن است به شرح ذیل است .

* سرور اختصاصی 5 روز کاری

* خرید نرم افزار خارجی 7 روز کاری

* ثبت دامنه  - آنلاین و لحظه ای

* سرویس میزبانی -  آنلاین و لحظه ای

* طراحی وب سایت  -  25 روز کاری

فعالیتهای غیر مجاز خریدار

تخطی از هر یک از شرایط درج شده در ذیل موجب تعلیق سرویس می شود. هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور ایران یا کشور محل قرارگیری سرورها خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می گردد. ایرایان گستر نوین هیچگونه وجهی به خریدار متخلف از شرایط خدمات تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود. همچنین خریدار متخلف مسئول جبران خسارت وارده به ایرایان گستر نوین خواهد بود :

 

* استفاده از نرم افزارهای بدون رعایت حق کپی رایت ایران و بین المللی.

* نصب ویا استفاده برنامه ای که موجب اختلال در عملکرد سرور گردد .

* ارسال یا اجرای فایلهای اجرایی مانند فایلهایی با پسوند exe , com , bat , vbs و امثالهم و در صورت وجود این فایلها بدون اخطار از فضای خریدار حذف می شود و با خریدار بر طبق قانون برخورد می گردد

* خریدار مجاز به استفاده از کدهای مخرب مانند انواع ویروسها و یا سورس هایی که موجب آلودگی یا پایین آمدن امنیت سرور گردد نمی باشد.

* استفاده از برنامه های ضعیف نگارشی که موجب نفوذ به سرویس وسایر سرویسهای دیگرشرکت وسایر خریداران گردد.

* وجود فایلهای حاوی ویروس عمدا ویا سهوا در فضای سرویس مورد خریداری

* ارسال هرزنامه (Spam ) عمدا ویا سهوا (ملاک، گزارش Spam cop یا سایتهای مشابه و یا بررسی تیم فنی شرکت می باشد) حتی اگر از سرویس میل سرویس دهنده ثالثی استفاده شده باشد.

* ارسال ایمیل بصورت گروهی و تعداد بالا (حداکثر 1000 ایمیل در  ساعت و 30 ایمیل در 5 دقیقه مجاز می باشد به شرط آنکه کلیه گیرندگان ایمیلها، خودشان درخواست دریافت ایمیل از خریدار را داشته و آدرس و توضیح نحوه لغو عضویت به زبان انگلیسی در متن ایمیل وجود داشته باشد).

* گزارش فنی شرکت و یا IDC که سرور میزبانی در آن می باشد نسبت به انجام اعمال مغایر قانون شرکت.

* عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران (خریدار موظف به کسب اطلاع کامل در مورد این قانون می باشد)

* انجام فعالیتهایی که به هر شکل موجب اختلال در ارائه خدمات شرکت به خریدار و یا سایر خریداران گردد.

* استفاده از سرویس جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ در سیستمهای اشخاص ثالث.

* راه اندازی mail server Open relay.

* انجام فعالیت IRC

* عدم رعایت محدوده استفاده از منابع تخصیص یافته در هر سرویس.

* مختل كردن امنيت سيستم يا شبكه. در صورت بروز چنين مسائلي شرکت حق پيگرد قانوني و شکايت از متخلف به مراجع قانوني را محفوظ مي دارد. نمونه هايي از اختلال در امنيت سيستم يا شبكه شامل موارد ذيل مي شود: دسترسي يا استفاده غير مجاز از داده ها، سيستم يا شبكه، از جمله هر گونه تلاش براي جستجو، اسكن يا آزمايش آسيب پذيري يك سيستم يا شبكه، مداخله در خدمات ارائه شده به هر كاربر، ميزبان يا شبكه، شامل: تلاش براي دسترسي به اطلاعات نامه هاي الكترونيكي، تلاش عامدانه براي پر كردن فضاي يك سيستم، تلاش براي تغيير و يا حذف اطلاعات وب سايتها بدون مجوز از مالکان آنها و ...

قوانین خاص میزبانی

* ایرایان گستر نوین مسئولیتی نسبت به بارگذاری اطلاعات (Upload) در فضای میزبانی خریدار و یا download اطلاعات وی به صورت رایگان ندارد.

* ایرایان گستر نوین مسئولیتی نسبت به نصب نرم افزار برای خریدار به صورت رایگان ندارد.

* میزبانی وب سایت های دانلود و هاست وارز هیچگونه خدمات پشتیبان گیری نخواهد داشت و کاربر باید بصورت شخصی اقدام به تهیه نسخه بکاپ و انتقال به هاست پشتیبان نماید و ایرایان گستر نوین تعهدی نسب به اطلاعات ذخیره شده در هاست و از بین رفتن آن نخواهد داشت.

 

* ایرایان گستر نوین از تمامی هاست های اشتراکی سرویس میزانی وب کاربران بصورت مدام در پاسان هر هفته در سرور هایی جدا بکاپ تهیه مینماید و کاربر میتواند درصورت نیاز سرویس بکاپ روزانه را بصورت جدا خریداری کند. شایان ذکر است که ایرایان گستر نوین هیچگونه تعهدی نسبت به ارائه بکاپ نخواهد داشت و تنها در مواقع خاص کاربر میتواند از طریق پرتال مشتریان درخواست بازیابی دهد.

* * ایرایان گستر نوین تلاش خود را جهت راهنمایی خریدار در مسائل فنی می کند ولی خریدار خود مسئول است با اطلاعات فنی سرویس میزبانی وب آشنائی داشته وشرکت مسئولیتی نسبت به آموزش نحوه بهره برداری صحیح از سرویس ندارد.

* مهم:

خريدار حق ايجاد وبسايت هايي كه به ميزان بيش از حد از منابع سرور استفاده مي كنند (مانند سرويس دهنده هاي وبلاگ و سايتهاي آپلود و دانلود فايل) ندارد. براي اين گونه سايت ها خريدار موظف است از سرور مجازي و يا سرور اختصاصي استفاده كند.

 

چنانچه به هر علتی که خارج از اراده ایرایان گستر نوین باشد در تداوم خدمات ارائه شده خللی وارد شود و يا خدمات مذکور موقتا و يا دائما قطع گردد، هيچگونه مسئوليتي متوجه شرکت نخواهد بود. از جمله این علل میتوان به مواردی نظیر تحریم های سیاسی و اقتصادی، جنگ، اختلال در شبکه های مخابراتی، تغییر قوانین داخلی و یا خارجی و حوادث طبیعی نظیر طوفانهای خورشیدی، سیل، زلزله و ... اشاره نمود.

قوانین خاص اجاره سرور اختصاصی و مجازي

* ایرایان گستر نوین مسئولیتی در قبال پشتیبانی فنی سرور اختصاصی به خریدار نداشته و خریدار موظف به استفاده از ارتباط ریموت خواهد بود مگر آنکه خلاف آن در تعرفه اعلام شده باشد.

* ایرایان گستر نوین تنها در صورت بروز مشکلاتی که موجب عدم دسترسی به سرور از راه دور می گردد مسئول پشتیبانی فنی سرور بوده و البته در صورتی که بروز مشکل به خاطر سو عملکرد خریدار باشد هزینه پشتیبانی طبق فاکتورهای IDC از خریدار اخذ خواهد شد.

سایر قوانین

* مسئولیت اطلاع از زمان انقضا سرویس وکنترل آنها بر عهده خریدار می باشد لیکن ایرایان گستر نوین، انقضاء سرویسهای خریدار را از 1 ماه قبل از طریق پست الکترونیک به وی یادآوری می نماید و عدم دسترسی خریدار به پست الکترونیکی خود، مسئولیتی را برای ایرایان گستر نوین ایجاد نخواهد کرد.

پذیرش قوانین

* با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت شرکت، خریدار قوانین شرکت را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد. و تنها در موارد خاص بنا به سیاست کاری ایرایان گستر نوین قرارداد کتبی (مهر و امضاء شده) به خریدار ارائه میگردد.قوانین استفاده از خدمات یک سئو

1- سئو کردن وبسایت شما از طرف ما بمعنی استفاده از تقلب‌های گوگلی نیست و ما سایت شما را بر اساس استانداردهای گوگل سئو میکنیم. از طرفی توجه داشته باشید که با استفاده از تقلب‌های گوگلی سایت شما فقط مدت کمی پربازدید شده و در آخر مثل یک بادکنک ….

2- ما به شما در باغ سبز نشان نمیدهیم و هیچ تضمینی وجود ندارد که بازدید از سایت شما بعد از سئوی سایت ما بیشتر شود. توجه به این نکته ضروری است که بدلیل اینکه ما از ایندکس بعضی از صفحات جلوگیری میکنیم در ابتدا بخاطر کم شدن این صفحات واز طرفی بوجود آمدن خطاهای وبمستر گوگل بازدید از سایت شما در ابتدا کم میشود و بمرور زمان بازدید در حالت عادی بالاتر خواهد رفت.

3- سایتهایی که بعضی از قوانین گوگل را نقض میکنند ویا سایتهایی که کپی رایت و غیره درصدر کارشان قرار دارد بمرور زمان در دام پنگوئن و پاندا می‌افتند و کار ما فقط کم کردن اثرات تخریب گوگل برای این سایتهاست.

4- قسمتهایی را که گروه یک سئو تغییر میدهد باید با هماهنگی همین گروه تغییر کند و مسئول تغییر در آنچه که به وسیله ما ویرایش شده (تم،کدهای سایت و …) خود سفارش دهنده خدمات سئو است.

5- ما در حین کار هیچ کار موازی اعم از ایجاد بک لینک و غیره را روی سایتها انجام نمیدهیم چون بر این معتقد هستیم که بک لینک باید خود ایجاد شود، پس مسئول اتفاقات خرید بک لینک ما نیستیم.

6- به ایمیلهای پشتیبانی هر 24 تا نهایت 48 ساعت جواب داده خواهد شد.

7- بعد از سئو تمامی یوزر و پسوردهای خود را تغییر دهید.

8- یک سئو هیچ اطلاعاتی را از مشتریان خود انتشار نمیدهد و خود را موظف میداند از آنها مراقبت نماید و بعد از انجام کار سئوی سایت تمامی آنها را از بین میبرد.

9- تا سه ماه بعد از سئوی سایت تمامی کارهای ساده بر روی سایت شما بصورت رایگان توسط تیم پشتیبانی انجام خواهد شد.

10- تا شش ماه بعد از سئوی سایت تمامی مشاوره ها برای سفارش دهنده بصورت رایگان از طرف یک سئو جواب داده خواهد شد.

11- قبل از هر کاری از تمام اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

 
به یک وبسایت نیاز دارید؟
فروشگاه ساز می خواهید؟