Error
  • JLIB_APPLICATION_ERROR_COMPONENT_NOT_LOADING
  • JLIB_APPLICATION_ERROR_COMPONENT_NOT_LOADING
  • JLIB_APPLICATION_ERROR_COMPONENT_NOT_LOADING
  • JLIB_APPLICATION_ERROR_COMPONENT_NOT_LOADING
  • Error loading component: com_media, 1

10 گام مهم برای ساخت طرح بازاریابی موفق در اینترنت

1. هدف از طرح بازاریابی و اینترنت 

با استفاده از بازاریابی اینترنتی چه می خواهید انجام دهید؟ مشتریان جدید  پیدا کنید؟ ارائه خدمات و اطلاعات به مشتریان فعلی ؟ فروش خدمات یا محصولات؟ آموزش بازار هدف خود یا کارکنان خود در مورد محصول یا خدمت شما؟ ایجاد انجمن آنلاین برای بازار هدف خود ؟ چه مقدار پول در هر ماه باید صرف  این طرح بازاریابی  اینترنتی کنید؟ در نظر داشته باشد که داشتن یک هدف در ذهن و صرف بودجه مناسب،  بازاریابی شما را موثرتر می سازد.

 

بارگذاری سریعتر اطلاعات توسط فناوری Ajax

واژه Ajax کوتاه شده ( Asynchronous javascript and XML) می باشد، اگر بخواهیم آژاکس را تعریف کنیم می توانیم آن را یک زبان برنامه نویسی تحت وب واسط بنامیم که می تواند میان دو زبان برنامه نویسی جاوااسکریپ و ایکس ام ال بصورت نا همزمان ولی دو طرفه در بخش سرویس دهنده و میزبان ارتباط برقرار کند.

علاقه کاوی در محیط یادگیری مجازی

مقدمه

به نظر می رسد با رشد وب، کاربرد فناوری وب مدار و علاقه، در آموزش و یادگیری در همه جا وجود دارد. در طول دهه های اخیر، با آغاز فناوری های جدید، مهمترین نوآوری ها در سیستم های آموزشی با آموزش و ب مدار مرتبط بوده است. این شیوه از آموزش به طور قابل ملاحظه ای اهمیت یافته است و هزاران دوره درسی وب در چندین سال گذشته هم گیر شده است. اما، بسیاری از دروس وب مدار جاری، تقریباً با مواد آموزشی ایستا ساخته می شوند که نیازهای یادگیری متفاوت دانشجویان را برآورده نمی سازد. در مجموعه آموزشی سنتی، آموزش دهندگان می توانند مستقیماً بازخورد دانشجویان را از طریق تعامل رو در رو و تحلیل رفتار بدست آورند(شرد و دیگران[1]،2003). به هر حال، در محیط یادگیری الکترونیکی، غیر ممکن است که بازخورد داشته باشیم.

انباره داده Data warehousing چیست؟

مقدمه

انباره های داده پایه گذار فن آوری لازم برای ساخت و بهره برداری از برنامه های هوشمندی هستند که بعضا در برخی فیلم های تخیلی با آنها آشنا شده ایم. برنامه هایی که اطلاعات را برای صاحبان خود جمع آوری نموده و پس از تجزیه و تحلیل با آنها به مشاوره می پردازند.[1]

آر اس اس RSS چیست؟

کلمه‌ی RSS مخفف کلمات Really Simple Syndication است ، و به آن یک فید RSS یا RSS Feed نیز گفته می شود. ار اس اس یا همان اخبار خوان یکی از آخرین تکنولوژی های به اشتراک گذاری مطالب بصورت آنلاین است.

 

درباره ما

طراحی وب

ثبت دامنه

بهینه سازی (سئو)

پشتیبانی